top of page

Web Tabanlı Yazılım

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman kullanın

Kullanıcı dostu web tabanlı yeni nesil yazılım hizmetleri ile mobil / web yazılım projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Her işletmeye veya sektöre ya da isteklerinize göre özel geliştiriyoruz.

Eski ve demode masaüstü yazılımları artık yerini web tabanlı yazılımlara bırakıyor. Web tabanlı yazılımlar internetin olduğu her yerde bir bulut altyapısı ile aynı anda birçok kişi tarafından kullanılabildiği, gereksiz kurulum ve çökme işlemleri olmadığı, daha modern ve renkli ara yüzlere sahip olduğu için masaüstü yazılımlardan daha fazla tercih edilmektedir.

Profesyonel yazılım ekibimizle birlikte güvenli, hızlı, kolay kullanımlı, mobil uyumlu yazılımlar üreterek markanızı dijitalleştiriyor, web üzerindeki konumunu güçlendiriyoruz. Mobil ve masaüstü web tabanlı yazılım kodlarken ve tasarlarken öncelik verdiğimiz kriterler kullanıcı dostu, responsive (tüm ekranlarla uyumlu) ve kişiselleştirilmiş şekilde hazırladığımız arayüz ile firmanızın ulaşılabilirliğini, iş hacmini ve iş hızını artırıyoruz. Bununla beraber işe harcanan vakit ve gereksiz uğraşları azaltıp, işinizi dijital çözüme kavuşturuyoruz.

UI/UX (kullanıcı deneyimi) kriterleri doğrultusunda kolay kullanımı ön planda tutarak, işinize özel olarak geliştirilen web tabanlı yazılımı; her türlü mobil, tablet ve masaüstü cihazlar için başarılı bir yazılım firması olarak tasarlıyor ve kodluyoruz.

Başarılı Bir Web Tabanlı Yazılım Nasıl Olmalıdır?

Web tabanlı yazılımlarda başarılı sonuçlara ulaşabilmek için olması gereken nitelikler şunlardır:

- Kullanıcı dostu ve kolay kullanıma sahip bir arayüz

- Yüksek hızlı bir algoritma ve arayüz bileşenleri

- Mobil uyumlu (responsive) tasarım

- Tüm tarayıcılarla uyumlu olması

bottom of page